STAVĚLI JSME MÁJKU. 30. dubna jsme společně prožili tuto prastarou lidovou tradici, kdy májka symbolizuje příchod jara, lásku a plodnost. Po společném přivítání se chlapci vypravili do lesa pokácet strom, dívky vily věnce a chystaly pohoštění. Za zpěvu tradičních písní se májka opracovala, ozdobila a postavila. Všichni jsme si toto krásné jarní dopoledne náramně užili.

 

IMG_0521IMG_0542

Menu

OBJEDNEJTE SE NA PROHLÍDKU ŠKOLY A ŠÁLEK SKVĚLÉ KÁVY 🙂